29.07.201920:45

Credit24 karikasarja naiste neljandal etapil võistles 10 paari. Võistlejad loositi kahte alagruppi ja kõik mängijad said minimaalselt 6 mängu.

Esimeses poolfinaalis kohtusid Karmen Viinapuu ja Grete Raie ning Kädi Böckler ja Marie Aasorg, 21:12 tulemusega läksid esikohta jahtima Böckler ja Aasorg. Teises poolfinaalis mängisid Raili Kont-Kontson ja Silja Ostrov ning Maria Säästla ja Annaliisa Mals. Pikas vastasseisus jäid numbritega 24:22 peale Kont-Kontson ja Ostrov.

Pronksimängus võitsid esimese geimi Viinapuu ja Raie, kuid järgnevates geimides said Säästla ja Mals oma mängu käima ning saavutasid 2:1 (13:15, 15:5, 15:6) paremusega kolmanda koha. Finaalis olid vastamisi Kont-Kontson ja Ostrov ning Böckler ja Aasorg. Suurepärast bloki ja kaitsemängu koostööd näidanud Böckler ja Aasorg võitsid kohtumise 2:0 (16:14, 15:7) resultaadiga.

Turniiri toetasid ja auhinnad panid välja: Credit24, Maks & Moorits, Red Bull, Forum Cinemas, TradeHouse, Deja Vu, SeaRay, AdGorilla, Baltic Boat, Venus Club, TerasBeach ja A. Le Coq. Meeste viies etapp toimub sellel neljapäeval, registreeruda saab SIIN