02.08.201814:05

Teisipäeval lõppenud Coolbet Suvevolle kaheksas hooaeg tõi kaheksa etapi jooksul Eesti erinevates paikades rannaliivale 1043 võrkpallisõpra.

Suvevolle projektijuhi Laura Rogenbaumi sõnul osutusid sellel aastal populaarseimateks mängukohtadeks Tallinna Credit24 Arena, Kuressaare ja Pirita. „On väga meeldiv, et Kuressaares käis mängimas väga palju inimesi, tehes silmad ette suurematele linnadele. Lisaks valmistas rõõmu, et nii heade ilmadega hooaega ei ole ammu olnud,” sõnas Rogenbaum. 

Kaheksaetapilise sarja üldvõitjateks tulid Madis Kesküla Kohilast ja Cristin Lepp Kuressaarest, kes mõlemad kogusid 108 punkti. Meeste arvestuses järgnes 100 punktiga Sten Perillus Paidest ja 98 punktiga Danil Kurman Pärnust. 98 punkti kogus ka Mikko Reponen Põlvast, kuid üks vähem võidetud etapp (Kurman neli ja Reponen kolm etapivõitu) jättis Reponeni napilt neljandaks. Naiste arvestuses kogusid Ana Laura Kaasik Taeblast ja Mirjam Vinkler Jõhvist võrdselt 104 punkti. Seega sai teise ja kolmanda koha selgitamisel määravaks etapivõitude arv. Kaasikul oli neid kuus ja Vinkleril viis, mis tähendas teist kohta Kaasikule ja kolmandat Vinklerile.

Selle aasta peaauhinnana panid Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet kõigi vähemalt kuuel etapil osalenud võrkpallisõbra vahel välja reisi võitjale ja kolmele kaaslasele Riiga, augustis toimuvale EM-valikmängule. Loosi tahtel osutus võitjaks Janne Järvalt Kuressaarest. Lisaks on võitjal ja kaaslastel võimalus osaleda samal nädalavahetusel toimuval rahvusvahelisel harrastajateturniiril ja kõikidel fänniüritustel. Reisipaketti kuulub transport Riiga, majutus neljale, mängupiletid ja harrastajate turniiri osavõtutasu.

Kokku toimusid Coolbet Suvevolle etapid tänavu 18 erinevas Eesti paigas. Coolbet Suvevolle mängupaikadeks olid: Tallinn Credit24 Arena ja Pirita, Paide, Tartu, Võru, Jõhvi, Kohila, Kuressaare, Kärdla, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu, Rakvere, Tõrva ja Viljandi.

Eesti Võrkpalli Liit soovib tänada kõiki Suvevolle toetajaid: Coolbet, Nivea ja Tartu Mill!

Kommenteeri uudist

Coolbet Suvevolle tõi rannaliivale 1043 võrkpallisõpra