Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet sõlmisid koostöölepingu, mille raames on järgmisel kolmel aastal harrastajatele mõeldud ülipopulaarsete Rahvaliiga ja Suvevolle sarjade peasponsoriks Coolbet.

„Mul on hea meel, et kaks peamist harrastajale mõeldud sarja on endale leidnud koostööpartneri. Ühiselt Coolbetiga saame suurendada võrkpalli jalajälge ja loodetavasti veelgi enam inimesi ala juurde tuua,” rääkis Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe.

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov avaldas samuti rõõmu alanud koostöö üle. „Coolbet’il on väga hea meel alustada koostööd Eesti Võrkpalli Liiduga. Eestimaise ettevõttena üritame ikka kodumaist sporti toetada, eriti kui tegemist on selliste toredate projektidega nagu Rahvaliiga ja Suvevolle, mis kutsuvad tavainimesi üles rohkem sporti tegema. Loodan väga, et meie koostöö Võrkpalli Liiduga kujuneb pikaajaliseks ning väga viljakaks,” sõnas ta.

Coolbet Suvevolle ehk juba traditsiooniliseks saanud võrkpalliteisipäevakud saavad hoo sisse üle Eesti 18 erinevas paigas 12. juunil kell 18:00. Eelmisest aastast tuttavad 18 võistluspaika on Tallinn Credit24 Arena ja Pirita, Paide, Tartu, Võru, Jõhvi, Kohila, Kuressaare, Kärdla, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu (Aloha Surfiklubi), Rakvere, Tõrva (ainult neli esimest etappi) ja Viljandi.

Coolbet Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval algusega 18:00 ja seda olenemata ilmast! Eelregistreerida saab aadressil http://www.volley.ee/suvevolle-registreerimine võistluspäeval kuni 12:00ni, mängupaigas saab ennast kirja panna 17:45ni. Eelregistreerunutele on osalustasu neli eurot, võistluspaigas viis eurot. Võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised.

 Suvevolletajaid oli möödunud aastal 1211. 

 

Lisainfo:

Laura Rogenbaum

+372 523 1971

laura@volley.ee