07.12.201720:05
Audentese SG/Noortekoondis (Foto: Jaanika Saarna)

Famila/Võru Võrkpalliklubi võõrsil ülemänginud Audentese SG/Noortekoondis avas naiste Meistriliigas võidu- ja punktiarve. Hooaja kolmes esimeses kohtumises olid Audentese noored kaotusega leppinud.

Täna Meistriliiga avamängu pidanud Võru jäi geimidega 0:2 kaotusseisu, kuid suutis kodupubliku abiga kohtumise otsustavasse viiendasse geimi viia. Rohkemaks võõrustajad võimelised ei olnud, tunnistades seal külaliste 15:11 ja kokkuvõttes 3:2 (24, 20, -18, -18, 11) ülekaalu.

Võitjate mänguvankrit vedanud Jade Šadeiko realiseeris 50-st tõstest 22 (44%) ja lõpetas mängu üleplatsimängijana 26 punktiga. Šadeiko oli mängu parim ka +/- arvestuses, jäädes 14-ga plussi. Marcella Raud lisas võitjatele 20 ja Maren Mõrd 12 punkti. Võrulannade poolel kogus Brita Saare 20, Hanna-Liisa Ilves 16 ja Annabel Huik 11 punkti.

Võru naiskond tuleb Meistriliiga raames väljakule ka homme, kohtudes võõrsil Balti liiga põhiturniiri esimeses ringis ainsana kaotuseta jäänud Tartu Ülikool/Eedeniga. Neljast mängust esimese võidu teeninud Audentese SG/Noortekoondis hoiab kahe punktiga neljandat kohta, avamängus punktiarve avanud Võru on ühe punktiga viies.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN