28.09.201819:55
Tallinna Ülikool (Foto: PauseMedia)

Täna peeti naiste Eesti meistrivõistlustel üks mäng, kui vastamisi läksid eile Kohila Võrkpalliklubi/E-Service`t 3:1 võitnud Audentese SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool. 

Neljageimilise vastasseisu järel lahkus väljakult võitjana kodumängu Sõle Spordikeskuses pidanud Audentese SG/Noortekoondis, kes võttis sarnaselt eilsele 3:1 võidu. Avageim oli kohtumise ühepoolseim, lõppedes võõrustajate kindla 25:16 ülekaaluga. Seejärel sai oma mängu käima eelmise hooaja pronksmedaliga lõpetanud Tallinna Ülikool, kes viigistas 25:20 geimivõiduga mänguseisu. Tasavägise kolmanda geimi võitis koduvõistkond Audentese SG/Noortekoondis 26:24 ja neljanda 25:22 tulemusega.

Võitjate poolel oli suurepärases hoos Kätriin Põld, kes lisas üheksale rünnakupunktile (53%) mängu parimana kaheksa bloki- ja neli pallingupunkti. Kohtumise parim oli ka Põllu effektiivsusnäitaja +17. Anni-Ly Abel assisteeris 17 ja Maren Mõrd 10 punktiga. Tallinna Ülikooli ridades jõudis ainsana kahekohalise resultaadini 13 punkti noppinud Eva Liisa Kuivonen, kelle kasutegur oli siiski -3. 

Võitjad olid paremad kõikides statistilistes elementides, eriti suurelt blokis - vastase viie punkti vastu võeti koguni 13 punkti. Samuti serveeriti 13 pallinguässa TLÜ 9 vastu. Pallingu vastuvõtul ja rünnakul avaldus Audentese SG/Noortekoondise ülekaal numbrites 35%-26%. Statistika on nähtav SIIN.  

Laupäeval kell 13 mängivad TalTech Spordihoones eelmise hooaja hõbemedalist TalTech/Tradehouse ja Kohila VK/E-Service ning kell 16 Võru Kreutzwaldi 16 Spordihoones Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Saaremaa. 

Pühapäeval kell 14 lähevad Tartu Ülikooli Spordihoones vastamisi tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank ja Saaremaa ning kell 15 Audentese Spordikeskuses linnarivaalid Tallinna Ülikool ja TalTech/Tradehouse. 

 

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN  ning turniiritabel SIIN.

Kommenteeri uudist

Audentese SG/Noortekoondis jätkab Kätriin Põllu supermängu järel täiseduga