16.05.201708:05
  2016. aasta laager

  On aeg kiirustada, sest järjekorras kolmandasse Argo Meresaare spordi -ja puhkelaagrisse on alles vaid piiratud arv kohti. Laager toimub 2.-8. juulil Veski spordikeskuses Otepää külje all Kaarna järve kaldal.

  Ka sellel aastal on lisaks võrkpallitreeningutele plaanis tegeleda mõne kokandusalase tegevusega, kutsuda külla tippsportlane ning viia läbi lastele eluliselt hariv ja vajalik koolitus. Kindlasti ei puudu laagrist ka ühislaulmised, grillimine, maastikumäng ning ööhäired.

  Laagri hind 160 eurot sisaldab voodimajutust linadega (2-6-kohalistes tubades), toitlustamist 3 korda päevas, transporti Tartust laagripaika ja tagasi, treeningpaikade ning inventari kasutamist ning laagrisärki.

  Treeneritetiimi kuuluvad Bigbank Tartu meeskonna ja Salva/Kaarsilla Tartu noortetreenerid Argo Meresaar, Oliver Lüütsepp, Hendrik Rikand, Kaisa Lüütsepp ja Jaanika Jakobson.

  Registreerimiseks saata lapse nimi ja pikkus aadressil: meresaarelaager@gmail.com

  Tasumine: MTÜ SPORDIKLUBI DUO arveldusarvele SEB  EE121010220041134019 hiljemalt 20. juunil 2017. Märkida ära lapse nimi, kelle eest tasutakse ning märksõnaks "Meresaare laager".

  Kommenteeri uudist

  Argo Meresaare laagrisse on alles piiratud arv kohti