13.02.201821:10
  2017. aasta osalejad

  Sellel suvel, 1.-7. juulil, toimub järjekorras juba neljas Argo Meresaare spordi- ja puhkelaager. Laagri toimumiskohaks on endiselt Veski spordikeskus Otepää külje all Kaarna järve kaldal.

  Laagris jätkub tegevusi nii päevaseks ajaks kui ööks, lisaks võrkpallitreeningutele ja füüsise parandamisele puutuvad lapsed kokku toidu valmistamisega, külla tuleb oma ala tipp spordimaailmast ja läbi viiakse eluks vajalik koolitus. Kindlasti ei puudu laagrist ka juba traditsiooniks saanud ühislaulmised, grillimine ja maastikumäng.

  Laagri hind 175€ sisaldab voodimajutust linadega (2-6-kohalistes tubades), toitlustamist 3 korda päevas, transporti Tartust laagripaika ja tagasi, treeningpaikade ning inventari kasutamist ning laagrisärki.

  Treeneritetiimi kuuluvad Bigbank Tartu meeskonna ja Olerex/Veski Mati Tartu noortetreenerid Argo Meresaar, Oliver Lüütsepp, Hendrik Rikand, Kaisa Lüütsepp, Jaanika Jakobson ning Eesti rahvuskoondistega töötanud Kärt Viltrop.

  Registreerimiseks palutakse saata lapse nimi ja pikkus aadressil: meresaarelaager@gmail.com

  Tasumine: MTÜ SPORDIKLUBI DUO arveldusarvele SEB  EE121010220041134019 hiljemalt 20. juuni 2018. Märkida ära lapse nimi, kelle eest tasutakse ning märksõnaks „Meresaare laager“.

  Eelmisel aastal võttis laagrist osa 70 last üle terve Eesti. Tegemist oli uue rekordiga, sest teisest laagrist võttis osa 65 ja esimesest laagrist 48 last. 

   

   

  Kommenteeri uudist

  Argo Meresaar kutsub juba neljandat korda noori võrkpallisõpru laagrisse