18.05.201717:10
58. Hiiumaa Võrkpalliturniir (Foto: Kadi Kiiver)

Algas registreerumine 60. Hiiumaa võrkpalliturniirile ja ärksamad võistkonnad on ennast juba kirja pannud. Augustikuu teisel laupäeval, 12. augustil Kärdla staadionil toimuvale ühepäevaturniirile oodatakse mängima kümneid harrastusvõrkpalli nais- ja meeskondi üle Eesti.

60. Hiiumaa võrkpalliturniiri mängud peetakse Kärdla staadionile püstitatud 12-l väljakul ühe päeva jooksul. Karikavõitjad selguvad naiskondade ja meeskondade arvestuses, segavõistkonnad ei ole lubatud. Võistlussüsteem: mängud alagruppides ja seejärel play-off mängud. Kui varasemalt on turniiril osalevate võistkondade hulk olnud piiratud 40-ga, siis tänavu võetakse vastu kõik soovijad. Kuna aga staadioni mõõt, väljakute arv ja päeva pikkus on kindla suurusega, siis vajadusel jätab korraldaja osad kohad välja mängimata.

Osalemiseks saab võistkonna registreerida hiljemalt 1. augustil SIIN. Võistkonna nimeline ülesandmine toimub võistluspaigas. Igas võistkonnas saab üles anda kuus kuni kaheksa samast soost mängijat.

Turniiri peakorraldaja ja järjepidevuse hoidja on ajalehe Hiiu Leht toimetus ning läbiviija 1989. aastast tegev Hiiumaa Võrkpalliklubi. Korralduslike küsimustega tegeleb korraldustoimkond, kuhu kuuluvad Siiri Sülla (513 5987) ja Kadi Kiiver (5647 5796). Mullusel 59. Hiiumaa võrkpalliturniiril osales 17 naiskonda ja 24 meeskonda, võidukarikad võitis Neemeco nais- ja meeskond Harjumaalt. Lohutusringi võitis naiskond DAVAЙ 18+ ja meeskond Valts.

Pidevalt uuenev info turniiri kohta Facebook ürituse all SIIN

Kommenteeri uudist

Algas registreerumine 60. Hiiumaa turniirile