Pildid / - AAA_evf-stenesna-header

"Sten Esna vs muu maailm" on ennustusvõistlus, kus Eesti rahvuskoondise endine mängija Sten Esna üritab võimalikult täpselt ennustada Credit24 Meistriliiga mängude tulemusi. Selleks, et Sten ennast oma ekspert-ennustaja rollis liiga mugavalt ei tunneks, esitab talle igal nädalavahetusel väljakutse mõni tuntud, samuti võrkpalliga sina peal olev, inimene.

Hooaja lõpus lööme punktid kokku ja siis selgub kas peale jäävad Steni võrkpalliteadmised või "võrkpallisõprade all stars'i" meeskonnatöö.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seekord sai Sten endale väärilise vastase. Tarmo oli peale laupäevaseid mänge isegi punktiga ees, aga tehnikaülikooli poiste võit neist tabelis kõrgemal asetseva Järvamaa VK vastu tõi Steni konkurentsi tagasi ja kuna Rakvere ja Bigbank Tartu kohustuslikud võidud olid mõlemal ühtmoodi täpselt ennustatud, siis 7. vooru lõpptulemuseks võitluslik viik 8:8.

Mida me sellest voorust õppisime? Esiteks seda, et Tarmo on konkreetne mees - kui paneb pihta, siis täpselt - seekord tervelt nelja mängu võitja koos õige tulemusega õigesti ennustatud. Teiseks seda, et TTÜ on põhihooaja lõpus päris heas hoos. Credit24 Meistriliiga play-offi koht on küll haardeulatusest väljas, aga Eesti meistrivõistluste play-offiks lubab see intrigeerivaid vastasseise.

Igatahes on seis peale 7. ennustusvooru 52:43 Sten Esna kasuks.

 

Esna

Tiisler

õige tulemus

Laupäev, 17. veebruar

 

 

 

Rakvere VK - Raseiniai Norvelita

3:0

3:0

2:3

Pärnu VK - Jekabpils Lūši

3:1

3:0

3:0

Bigbank Tartu - Elga-Master Idea Šiauliai

3:0

3:0

3:0

Pühapäev, 18. veebruar

 

 

 

TTÜ - Järvamaa VK

3:2

1:3

3:0

Bigbank Tartu - Raseiniai Norvelita

3:0

3:0

3:0

Rakvere VK - Elga-Master Idea Šiauliai

3:0

3:0

3:0

Punktid    

8

8

 

Punktid kokku    

52

43

 

Õige võitja ennustamine annab 1 punkti. Täpse skoori ennustamine annab lisapunkti, s.t. et ühe mängu täpse ennustamisega on kokku võimalik teenida 2 punkti.