Alagrupimängud

A-alagrupp

Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar - Riivo Rüütel/Urmas Pülzü 2:0 (21:9, 21:11)

Siim Tammearu/Silver Maar - Rein Tiisaar/Kaarel Pomerants 0:2 (17:21, 18:21)

Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar - Rein Tiisaar/Kaarel Pomerants 2:0 (21:19, 21:17)

Siim Tammearu/Silver Maar - Riivo Rüütel/Urmas Pülzü 2:0 (21:12, 21:14)

Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar - Siim Tammearu/Silver Maar 2:0 (21:15, 21:12) 

Rein Tiisaar/Kaarel Pomerants - Riivo Rüütel/Urmas Pülzü 2:0 (21:15 , 21:14)

 

B-alagrupp

Aleksei Povjakel/Maksim Petrov - Virko Vantsi/Martti Rosenblatt 2:0 (21:15, 21:11)

Harri Palmar/Markkus Keel - Raul Liinev/Marko Sõna 2:0 (21:12, 21:17)

Harri Palmar/Markkus Keel - Virko Vantsi/Martti Rosenblatt 0:2 (16:21, 18:21)

Aleksei Povjakel/Maksim Petrov - Raul Liinev/Marko Sõna 2:0 (21:14, 21:19)

Aleksei Povjakel/Maksim Petrov - Harri Palmar/Markkus Keel 2:0 (21:17 , 21:18)

Raul Liinev/Marko Sõna - Virko Vantsi/Martti Rosenblatt 0:2 (9:21, 13:21)

 

C-alagrupp

Dmitri Korotkov/Rauno Tamme - Mikk Lellsaar/Vaido Sooäär 2:0 (21:10, 21:9)

Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants - Elari Roes/Taavi Prei 2:0 (21:10, 21:7)

Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants - Mikk Lellsaar/Vaido Sooäär 2:0 (21:15, 21:12) 

Dmitri Korotkov/Rauno Tamme - Elari Roes/Taavi Prei 2:0 (21:7, 21:9)

Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants - Dmitri Korotkov/Rauno Tamme 2:0 (21:19, 21:12)

Mikk Lellsaar/Vaido Sooäär - Elari Roes/Taavi Prei 2:0 (21:18, 21:13)

 

D-alagrupp

Kaarel Kais/Helar Jalg - Märt Tammearu/Rasmus Meius 2:0 (21:12, 21:19)

Tanel Uusküla/Urmas Piik - Mattias Metsna/Timo Lõhmus 2:0 (21:11, 21:12)

Tanel Uusküla/Urmas Piik - Märt Tammearu/Rasmus Meius 0:2 (18:21, 17:21)

Kaarel Kais/Helar Jalg - Mattias Metsna/Timo Lõhmus 2:0 (21:19, 21:16)

Kaarel Kais/Helar Jalg - Tanel Uusküla/Urmas Piik 2:0 (21:13, 32:30)

Mattias Metsna/Timo Lõhmus - Märt Tammearu/Rasmus Meius 0:2 (15:21, 17:21)

 

Veerandfinaalid

Kaarel Kais/Helar Jalg - Virko Vantsi/Martti Rosenblatt 1:2 (12:21, 21:12, 9:15)

Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar - Dmitri Korotkov/Rauno Tamme 1:2 (17:21, 21:19, 12:15)

Aleksei Povjkel/Maksim Petrov - Märt Tammearu/Rasmus Meius 2:0 (21:12, 21:14)

Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants - Rein Tiisaar/Kaarel Pomerants 2:0 (21:14, 21:13)

 

Poolfinaalid

Virko Vantsi/Martti Rosenblatt - Dmitri Korotkov/Rauno Tamme 0:2 (15:21, 17:21)

Aleksei Povjkel/Maksim Petrov - Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants 1:2 (24:22, 18:21, 18:20)

 

Pronksikohtumine

Virko Vantsi/Martti Rosenblatt - Aleksei Povjkel/Maksim Petrov 0:2 (16:21, 26:28)

 

Finaal

Dmitri Korotkov/Rauno Tamme - Mihkel Tanila/Kaspar Pomerants 1:2 (21:15, 19:21, 10:15)