11.06.202015:15
2019. aasta osalejad

23. juunil toimub Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel XX Tamsalu perevõrkpalliturniir, millest võtavad osa perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud on ka segavõistkonnad). Turniiri juhend on leitav alljärgnevalt. 

 

Turniiri juhend:

Üldinfo

Osalema on kutsutud perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud ka segavõistkonnad), kelle mängijad on sugulased ja kannavad sama perekonnanime või on omanud sama neiupõlvenime. Osalemisõigus on ka sama neiupõlvenimega naissoost perekonnaliikme lastel. Võistkonna suurus on vähemalt kuus mängijat. Toetatakse mõtet, et igas võistkonnas võiks platsil olla vähemalt üks naismängija. Ülesandmisleht saata koos eelregistreerimisega, millel on näidatud võistkonnaliikmete nimi, sünniaasta ja sugulusaste.

 

Aeg ja koht
23. juunil Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel. Avamine ja mängude algus kell 11, finaalid ca kell 15-17. Järgitakse spordivõistluste korraldamise juhendit alates 1. juunist. Vihma korral turniiri ei toimu.

Osavõtutasu: 50 eurot võistkonna kohta eelregistreerimisel kuni 18.06.2020. Hilisema registreerimise korral 60 eurot.

Eesmärk
Turniir korraldatakse jaanipühade sportlikuks sisustamiseks, kohaliku ja Eesti võrkpallielu elavdamiseks ning sportlike perekondade ühistegevuseks.

Mängusüsteem
1. Mängitakse turniirisüsteemis.
2. Mängu võitja selgub paremana kolmest geimist.
3. Turniiri (vajadusel alagrupi) paremusjärjestus selgub võidetud mängude alusel. Võrdse geimide ja punktide suhte korral kahe võistkonna vahel saab määravaks omavahelise kohtumise tulemus. Võrdse võidetud mängude arvu korral kolme ja enama võistkonna vahel otsustab võistkondade vahelise paremuse üldine geimide suhe, seejärel üldine punktide suhe.
4. Sõltuvalt osalejatest võib mängusüsteemis olla väiksemaid täiendusi (nt. naismängijate ründelöögi sulustamise keeld meeste poolt jms).

Kontakt ja eelregistreerimine
Ruudo Annus, e-post: ruudo.annus@gmail.com, tel: 56 98 55 27

 

Kommenteeri uudist

23. juunil toimub Tamsalus 20. perevõrkpalliturniir