14.06.201913:40
2017. aasta osalejad (Foto: Aavo Leemets​)

23. juunil toimub Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel XIX Tamsalu perevõrkpalliturniir, millest võtavad osa perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud on ka segavõistkonnad). Turniiri juhend on leitav alljärgnevalt. 

 

 

Turniiri juhend:

Üldinfo

Osalema on kutsutud perekondlikud võrkpallivõistkonnad (lubatud ka segavõistkonnad), kelle mängijad on sugulased ja kannavad sama perekonnanime või on omanud sama neiupõlvenime. Osalemisõigus on ka sama neiupõlvenimega naissoost perekonnaliikme lastel. Võistkonna suurus on vähemalt kuus mängijat. Toetatakse mõtet, et igas võistkonnas võiks olla vähemalt üks naismängija platsil. Ülesandmisleht saata eelregistreerimisega koos, millel näidatud võistkonnaliikmete nimi, sünniaasta ja sugulusaste!

Aeg ja koht

23. juunil 2019 Tamsalu kooli staadioni palliväljakutel. Avamine ja mängude algus kell 11, finaalid ca kell 15-17. Vihmase ilma korral toimuvad mängud Tamsalu Gümnaasiumi ja Spordihoone saalides. 

Osavõtutasu

Osavõtutasu 40 eurot võistkonna kohta eelregistreerimisel kuni 17.06.2019. Hilisema registreerimise korral 50 eurot.

Eesmärk

Turniir korraldatakse jaanipühade sportlikuks sisustamiseks, kohaliku ja Eesti võrkpallielu elavdamiseks ning sportlike perekondade ühistegevuseks.

Mängusüsteem

1. Mängitakse turniirisüsteemis.

2. Mängu võitja selgub paremana kolmest geimist.

3. Turniiri (vajadusel alagrupi) paremusjärjestus selgub võidetud mängude alusel. Võrdse geimide ja punktide suhte korral kahe võistkonna vahel saab määravaks omavahelise kohtumise tulemus. Võrdse võidetud mängude arvu korral kolme ja enama võistkonna vahel otsustab võistkondade vahelise paremuse üldine geimide suhe, seejärel üldine punktide suhe.

4. Sõltuvalt osalejatest võib mängusüsteemis olla väiksemaid täiendusi (nt. naismängijate ründelöögi sulustamise keeld meeste poolt jms).

Kontakt ja eelregistreerimine

Ruudo Annus, e-post: ruudo.annus@gmail.com, tel: 56 98 55 27

Kommenteeri uudist

23. juunil toimub Tamsalus 19. perevõrkpalliturniir