16.06.201920:00
Võitja Werro

Võru Spordikooli pargi mänguväljakutel toimus reedel ja laupäeval 21. rahvavõrkpalliturniir Tamula Vanake, mis tõi tänavu üheksale mänguväljakule 37 segavõistkonda 270 mängijaga.

Kokku peeti turniiril 111 kohtumist, mille tulemusena selgitati parimad harrastajate ja 40+ vanuseklassi arvestuses.

27 võistkonna hulgas saavutas harrastajate turniiril esikoha eelmisel aastal teiseks tulnud Werro, kellele järgnesid Sarise Kuningriigi SK, Oru SK ja Rannapiiga. Esmakordselt osales ka ainult naismängijatest koostatud võistkond Ükssarvik (Pähnarov), kes saavutas lõpuks 24. koha. Klassikute (40+) arvestuses võidutses sarnaselt eelmisele aastale võistkond Naabrist parem. 

Turniiri parimateks mängijateks tunnistati harrastajate liigas Hanna-Liisa Ilves ja Rasmus Rohumets ning Classic 40+ liigas Ave Saaremägi ja Ilmar Mõttus. Turniiri lõppjärjestus on leitav alljärgnevalt ja pildigalerii SIIN

 

Lõppjärjestus:

Harrastajate Liiga 

1. WERRO (Hanna-Liisa Ilves, Kätlin Käpa, Kajar Kivioja, Jarek Jänes, Cris Kallas, Joel Põhja, Rasmus Rohumets)
2 SARISE KUNINGRIIGI SK (Olari Venno, Tanel Tammet, Ragnar Pähn, Janno Õunpuu, Karl Maidle, Andra Aavik, Anna Zadorožnaja, Ingvar Sepp, Timo Tool, Ivo Helemäe)
3. ORU SK (Kunnar Kangro, Mihkel Luidalepp, Risto Aasa, Kerda Ledis, Kaisa Kirikal, Merilin Kuhi, Reimo Sagor, Georg Paaliste)
4. Rannapiiga
5. Kivipallurid
6. Tamula Vanake
7. Valge Viidikas
8. Tõstesaali Koondis
9. Deckol
10. Tallinna Lennujaama SK
11. Tuldpurskavad Kummipardid
12. Tradehouse
13. Võru Kaubamaja
14. Fauna
15. Kiisud
16. Poslamasla
17. Plaan B
18. Käib-Küll
19. Mööbeldajad
20. Aksum Grupp
21. ProTak
22. Vereta Jaht
23. Aqua pesulad
24. Ükssarvik (Pähnarov)
25. Ansambel Nibusil
26. Võrumaa Korvpalliklubi
27. Luunja noored

 

Classic 40+
1. NAABRIST PAREM (Aivo Laidla, Ave Saaremägi, Anu Raag, Ilmar Mõttus, Gerly Taaber, Kuldar Männilaan, Meelis Stamm, Raili Sõna)
2. MÄNNIOKAS CLASSIC (Indrek Ojasoo, Ain Allas, Aare Viitkin, Peeter Piirsalu, Brita Saare, Maris Kirss)
3. FISKOSTAR (Aris muld, Andres Nurkse, Olger Väli, Gisela Toomesoo, Kalev Vanker, Aivar Kaljur, Tarmo Salong, Monika Sild, Evelin Sild)
4. Lahe Kambake
5. Trendwood Classic
6. VahetPole 60+
7. Lasva
8. Limnoloogia
9. Telia Võru Classic
10. Luunja 40+
Naabrist parem

Ükssarvik (Pähnarov)

Kommenteeri uudist

21. Tamula Vanake tõi kokku 270 mängijat